Smyrgu napisał(a):

|
Panowie 1/3 udziału.... 50 kilka meczy 3 bramki....tu jest cały tuzin ludzi przed którymi Kuba powinien kleknac nie odwrotnie...
|
Tu nie chodzi o klękanie tylko o absurdalną sytuację kiedy kapitan drużyny zdobywa bramkę kontaktową na 15 minut przed końcem meczy i zamiast lecieć po piłkę żeby rozpocząć jak najszybciej cieszy się jak z gola na wagę zwycięstwa i odstawia jakieś szopki.