Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#788
Stary 09.05.2021, 17:26
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
Panowie 1/3 udziału.... 50 kilka meczy 3 bramki....tu jest cały tuzin ludzi przed którymi Kuba powinien kleknac nie odwrotnie...
Tu nie chodzi o klękanie tylko o absurdalną sytuację kiedy kapitan drużyny zdobywa bramkę kontaktową na 15 minut przed końcem meczy i zamiast lecieć po piłkę żeby rozpocząć jak najszybciej cieszy się jak z gola na wagę zwycięstwa i odstawia jakieś szopki.
Odpowiedz cytując