Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#785
Stary 09.05.2021, 17:10
MMTS napisał(a):Wyświetl post
. A ze Kuba jednak dla większości kibicow = Wisła Kraków to jest po sprawie.
To w takim razie jestem w tej mniejszości. Nigdy nie podpiszę się pod takim stwierdzeniem i wierzę , że Kuba również.
Do Kuby i reszty Tria mam ogromny szacunek i wdzięczność , że podjęli się ratowania Wisły przed 4 liga ale Wisła była, jest i będzie bez Kuby.
Odpowiedz cytując