MMTS napisał(a):

|
. A ze Kuba jednak dla większości kibicow = Wisła Kraków to jest po sprawie.
|
To w takim razie jestem w tej mniejszości. Nigdy nie podpiszę się pod takim stwierdzeniem i wierzę , że Kuba również.
Do Kuby i reszty Tria mam ogromny szacunek i wdzięczność , że podjęli się ratowania Wisły przed 4 liga ale Wisła była, jest i będzie bez Kuby.