Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2065
Stary 09.05.2021, 16:44
Garret napisał(a):Wyświetl post
My graliśmy mecz w poniedziałek. Nie bardzo rozumiem czemu trener miałby przekładać trening dzień przed spotkaniem. Jakby przełożył, to by były narzekania, że dał im w dupę popołudniu, jak mieli grać z Podbeskidziem 24h później.

Bez sensu to wszystko. Niech już się skończy ten sezon, przyjdzie ktoś tam, przynajmniej przez kilka miesięcy będzie spokój.
Czyż nie od meczu z Podbeskidziem trwa nasza wspaniała passa Brak jajeczka o poranku przelał czarę goryczy.

W d... mam Hyballę bo kibicuję Wiśle ale widzę , że Wisłę w d... ma większość naszych piłkarzy.
Odpowiedz cytując