Garret napisał(a):

My graliśmy mecz w poniedziałek. Nie bardzo rozumiem czemu trener miałby przekładać trening dzień przed spotkaniem. Jakby przełożył, to by były narzekania, że dał im w dupę popołudniu, jak mieli grać z Podbeskidziem 24h później.
Bez sensu to wszystko. Niech już się skończy ten sezon, przyjdzie ktoś tam, przynajmniej przez kilka miesięcy będzie spokój.
|
Czyż nie od meczu z Podbeskidziem trwa nasza wspaniała passa

Brak jajeczka o poranku przelał czarę goryczy.
W d... mam Hyballę bo kibicuję Wiśle ale widzę , że Wisłę w d... ma większość naszych piłkarzy.