Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#777
Stary 09.05.2021, 16:29
Robisz jedno albo drugiej , zwalniasz Hyballę skoro uważasz, że nie ma sensu współpraca albo dajesz mu pełne poparcie i piłkarze mają siedzieć cicho i pracować . Tu należało podjąć męską decyzję i pożegnać się z klasą zamiast odwalać taką szopkę. Niech Hyballi jeszcze obkleją przed jego wyjazdem , samochód w karne kuutasy Będzie bęka w szatni, a i nowy trener też się pośmieje.
Odpowiedz cytując