Wyświetl pojedynczy post
ital
Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#775
Stary 09.05.2021, 16:25
Z całym szacunkiem dla Kuby powinien sobie ,nam i wszystkim innym postawić pytanie kim na dzień dzisiejszy chce być w Wiśle.
WŁAŚCICIELEM.
wtedy rozlicza zarząd piłkarzy z ich obowiązków.
-negocjacje z Buksami przez P,O.(wkroczył do rozmów i co wyszło?)
-zatrudnienie trenera Skowronka efekty znamy
czy PIŁKARZEM:
wstawiam się na każdym treningu u Hybalii oczywiście o ile zdrowie pozwoli wykonuję polecenia
a nie robię z siebie błazna z cieszynkami i nie dołączam do kółka różańcowego z Baszom Carlosem i kilkoma innymi których nazwisk nie znamy.
Właściciele czy też zarząd wyznaczyli trenerowi jakieś zadania (tak podejrzewam )
-uratować ligę.
-przewietrzyć skład
-promować młodych (by byli na sprzedaż za grubą kasę)
-wypracować styl drużyny i treningów na najbardziej europejski klub
- przy tym wszystkim maksymalnie ograniczyć koszty (patrz zminimalizować sztab trenerski)
Zastanawiam się ile jest winy po każdej ze stron.
Odpowiedz cytując