Stelio napisał(a):

- Wymienimy szrot który się nie sprawdził na szrot który może się sprawdzi a może nie
|
To akurat ruch w dobrym kierunku, bo daje szanse na to że finalnie będziemy mieli więcej szrotu który się jakoś sprawdza niż takiego co się nie sprawdza

.
Ja mimo wszystko uważam że liga jest tak słaba, że takie same szanse mamy na spadek, jak i na bezpieczne utrzymanie się.