Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 09.05.2021, 15:22
Jak ktoś liczy na cud i na to, że przyszły sezon skończymy gdzieś indziej niż w okolicach 16 miejsca to niech się puknie w łeb XD Ile to już tych hard resetów było w przeciągu ostatnich 10 lat to nie zliczę. Powiem nawet, że w przyszłym sezonie przy 3 lecących drużynach będziemy spokojnie jednym z głównych kandydatów do spadku, wzorem HSV czy innego Ruchu Chorzów, na farcie przelecieliśmy 2 sezony, za rok fart się skończy i w Maju 2022 będziemy świętować zakwalifikowanie się do ligi coprawda 1. a nie mistrzów ale zawsze to jakiś powiew świeżości Bo teraz na czym ten reset będzie polegać:

- Wymienimy chujowego trenera na innego chujowego trenera
- Wymienimy szrot który się nie sprawdził na szrot który może się sprawdzi a może nie

I tyle, nic to w dłuższej perspektywie nie zmieni.
Odpowiedz cytując