czaro napisał(a):

|
A to ciekawe, bo tutaj przez dwa-trzy tygodnie go jechano za to, że rzekomo przewodził spiskowi piłkarzy. A kontraktu sam ze sobą nie podpisał, pretensje kieruj do klubu.
|
A to po wczorajszej manifestacji masz jeszcze wątpliwości, że klub spiskuje przeciwko trenerowi? Jakkolwiek absurdalnie by to nie brzmiało...
Jedni widzieli to od Podbeskidzia inni twierdzili, że to efekt "zajechania" naszych biednych kopaczy. Teraz już nie ma wątpliwości..., a pytania czy Kuba to widzi i nie reaguje obrazują tylko grozę sytuacji.