Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.05.2021, 14:33
enzo napisał(a):Wyświetl post
Hyballa wyglądał na trenera, który podejmował pewne ryzyko wchodząc do Wisły. I się niestety utopił.
Skorża odmówił.
Nie wierzę żeby Brosz zostawił Górnik dla nas, to byłby strzał we własną nogę, zamiana siekierki na kijek. Nikt kto nie jest na musiku tu nie przyjdzie.
Bycie trenerem Wisły to jak całowanie menela w dupę - żaden zaszczyt a smród się potem dłuuugo ciągnie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując