enzo napisał(a):

|
Hyballa wyglądał na trenera, który podejmował pewne ryzyko wchodząc do Wisły. I się niestety utopił.
|
Skorża odmówił.
Nie wierzę żeby Brosz zostawił Górnik dla nas, to byłby strzał we własną nogę, zamiana siekierki na kijek. Nikt kto nie jest na musiku tu nie przyjdzie.
Bycie trenerem Wisły to jak całowanie menela w dupę - żaden zaszczyt a smród się potem dłuuugo ciągnie.