Temat
:
Błaszczykowski, Jażdżyński, Królewski - właściciele Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
botulum
Member
Od: 12.2018
Offline
#
761
09.05.2021, 13:34
Retweet profilu "Piękne Lata 90" zdjęcia baneru na płocie.
Samo się kliknęło?
Ostatnio edytowane przez botulum : 09.05.2021 o godz. 13:38.
botulum
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do botulum
Znajdź inne posty napisane przez botulum