Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#760
Stary 09.05.2021, 13:30
Nie wypowiadało się - gdybyśmy się mieli wypowiedzieć, zrobilibyśmy to jako zarząd Socios z konta Socios. Jestem normalnym kibicem, który ma prawo wypowiadać się w swoim imieniu.

Ps. na tym zakończmy ten OT, to nie ten temat
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 09.05.2021 o godz. 13:34.
Odpowiedz cytując