Wyświetl pojedynczy post
botulum
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#757
Stary 09.05.2021, 13:03
Ale właśnie całe to bagno i konflikt wśród kibiców zaczął się od tego, że nic nie wiadomo, że często dostajemy sprzeczne ze sobą informacje, informacje, które bez szerszego kontekstu można interpretować w każdy możliwy sposób (jak np. wczorajsza cieszynka Kuby). Stąd się biorą dziwne teorie spiskowe, oskarżenia, i już wyznaczeni winni całego zamieszania. Moim zdaniem, jeżeli trio i Socios byliby szczerzy i przekazywali prawdziwe informacje bezpośrednio, a nie przez wywiady, grafomańskie artykuły i banery na płotach to w końcu każdy by zrozumiał, bo i kibice, trio i Socios mamy wspólny cel, a Ty nie musiałbyś się bać, że kogoś obrazisz.

A o "kumpel tria" się nie obruszaj, bo to, po pierwsze, nic złego, po drugie, ważne jest mieć dobre stosunki z zarządem o ile nie przysłania to oczu.


PS. Jest jeszcze jedna opcja (może nawet lepsza). Nic absolutnie nie wychodzi z klubu (nic do dziennikarzy, plotkar "wiem, ale nie powiem", nikogo), w imię idei "psy szczekają, a karawana jedzie dalej". Oby tylko decyzje podejmowane były dla dobra Wisły, a nie bo ktoś mi się nie podoba.
Odpowiedz cytując