|
No właśnie mam dziwne wrażenie, że niestety trochę o tym zapomniałeś. Bardzo się cieszę, że trio to Twoi dobrzy kumple, ale kibice zasługują na to żeby wiedzieć co się dzieje. Od parunastu dni słyszę tylko, zaufajcie, nie znacie całej prawdy, ale nic wam nie powiem, "nie dla psa kiełbasa". Nigdy nie zbudujemy poważnych fundamentów jeżeli zarząd nie będzie szczery w tym co robi. Socios zamiast domagać się normalności to włącza się aktywnie w ten dziwny patologiczny konflikt.
|