Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2042
Stary 09.05.2021, 12:44
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ano, ano.

W obecnej sytuacji to najbardziej pasowałby chyba Urban. Jak będzie miał wątpliwości, czy aby na pewno wszyscy powinni mu się wtrącać w pracę, to sprawdzi na telefonie, czy przelewy się zgadzają i weźmie piłkę, pograć z chłopakami w dziadka. Wieczorkiem piwko i meczyk w c+ i tak z pół roku.

Co nie zmienia faktu, że jedynym co nam pozostało, to liczyć na to, że trio będzie na błędach uczyć się szybciej niż Cupiał.
Urban, Bartoszek, Ulatowski, Rumak, Zieliński - jest sporo takich którzy nie mają nic do stracenia, a pieniądz nie śmierdzi. Czy nas utrzymają - to już inna historia.
Nikt kto ma przed sobą jakieś perspektywy i oferty w to bagno nie wejdzie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując