Cytat:
18 meczów - 5 wygranych, bilans punktowy 1.1
Fajny ten nasz trener, taki wyciągający maxa z potencjału ludzkiego jak dostał.
Taki grający najlepszymi piłkarzami jakich dostał
Dobrze zarządzający drużyna
Piłkarze skoczą za nim w ogień
Nie tworzy konfliktów, jest stanowczy ale z szacunkiem
Wypromował zagraniczne talenty, Medved czy Mavutor rozwinęli się pod jego okiem
Klub pnie się w punktacji Pro Junior System jego świetnymi decyzjami personalnymi.
Potrafi wyciągać wnioski że swoich błędów
Ma świadomość że Boguski czy Kuba mogą swoimi bramkami pomóc drużynie.
Stosuje ciągła rotację w drużynie, w przypadku kryzysów szuka różnych rozwiazan.
Dobra dalej się nie znęcam. Pan Hyballa na szczęście ma już ugrana nowa robotę.
|
Nie chodzi o Hyballę, prosze tylko żeby ktoś mi zagwarantował, że nie zostanie zatrudniony kolejny "Skowronek", czy "Stolarczyk" i historia naaaagle czarnej serii, ktorą łapiemy sie nie powtórzy...
Jaki jest nasz problem? Na pewno nie trener. ....a, szorujemy jajami po dnie, to samo z trzecim trenerem z rzędu. Gdzie jest realny problem? Dlaczego się utrzymujemy, sa mecze, ze widać ambicje, charakter i sportowy poziom, po czym jest olewka na 200% i zero zaangażowania? Co sprawia, że tak jest? Nie wiem, ogólnie cały sztab szkoleniowy? Trio? Jakieś ogólnie nastawienie, że pilkarze rzadza i trener ma ich szanować bardziej niż oni jego?