Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 09.05.2021, 12:26
wolfy napisał(a):Wyświetl post
I Ty na serio liczysz że jakikolwiek szanujący się trener do nas przyjdzie?
Ano, ano.

W obecnej sytuacji to najbardziej pasowałby chyba Urban. Jak będzie miał wątpliwości, czy aby na pewno wszyscy powinni mu się wtrącać w pracę, to sprawdzi na telefonie, czy przelewy się zgadzają i weźmie piłkę, pograć z chłopakami w dziadka. Wieczorkiem piwko i meczyk w c+ i tak z pół roku.

Co nie zmienia faktu, że jedynym co nam pozostało, to liczyć na to, że trio będzie na błędach uczyć się szybciej niż Cupiał.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując