wolfy napisał(a):

|
I Ty na serio liczysz że jakikolwiek szanujący się trener do nas przyjdzie?
|
Ano, ano.
W obecnej sytuacji to najbardziej pasowałby chyba Urban. Jak będzie miał wątpliwości, czy aby na pewno wszyscy powinni mu się wtrącać w pracę, to sprawdzi na telefonie, czy przelewy się zgadzają i weźmie piłkę, pograć z chłopakami w dziadka. Wieczorkiem piwko i meczyk w c+ i tak z pół roku.
Co nie zmienia faktu, że jedynym co nam pozostało, to liczyć na to, że trio będzie na błędach uczyć się szybciej niż Cupiał.