Jaroo1 napisał(a):

|
Nie powiem, że smutna... śmieszna... prawda jest taka, że będzie czwarte rozdanie i znowu będziemy żyć w oczekiwaniu czy tym razem polska/zagraniczna myśl szkoleniowa się sprawdzi i czy piłkarzyki znowu nie zrobi czarnej serii aby wyjebac trenera... Zgadnijcie, ktorą wersję obstawiam...
|
To teoria spiskowa. Nie takie czarne serie tu przeżyliśmy. Chyba że założymy, ze chcieli zwolnić Skowronka, Stolarczyka,...
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...bialej-gwiazdy