|
Ta sytuacja pokazuje, że żaden trener, który ma swoją wizję, swoje zdanie, nie zgadza się na wybieranie składu przez właścicieli i jest przyzwyczajony do innych standardów, prędzej czy później będzie miał podobny problem. Taka jest wymowa tego wszystkiego, co wydarzyło się w Wiśle.
Kuba Błaszczykowski zachował się jak gówniarz i tyle. Niezależnie od tego co myśli, jemu akurat nie wolno było tego zrobić. Jeśli skreślił Hyballe, niech rozstanie się z nim z klas. Tym bardziej, że Hyballa jest bardzo stonowany w swoich wypowiedziach, mimo że pewnie nie jest mu łatwo.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 09.05.2021 o godz. 12:16.
|