Nie chodzi o obroncow Hyballi czy Hybalaistow - chodzi o to, ze brak w tym klubie stabilnosci, planu dlugofalowego. Niektorym sie dalej wydaje, ze gramy o mistrzostwo, tylko trener nie trafia do zawodnikow

Trzeba robic progres malymi kroczkami, a my ciagle robimy rozped ....