|
teraz zastanowmy sie nad profilem nowego trenera:musi byc przedewszystkim dobrym czlowiekiem,byc grzecznym,mowic ladnie dzien dobry ,do widzenia,musi byc cichy i spokojny,bron boze nie moze miec wlasnego zdania,musi byc ulegly,nie moze krzyczec,musi byc dobrym kolega pilkarzy,na treningach tylko polska mysl szkoleniowa.....wypisz wymaluj Kaziu Moskal......
A tak na powaznie chetnie bym chcial Leszka Ojrzynskiego.
|