KOALIK napisał(a):

Dać mu spokój, nie zatrudniać turystów od znajomych menedżerów, szukać utalentowanych młodych chłopaków, zmniejszyć liczbę obcokrajowców, bo ona jest stanowczo za wysoka i osiągnąć stabilizację.
|
Starzyński, Gruszkowski, Szot, Wachowiak w lecie przyjdzie dwóch kolejnych

Mało? Uwielbiam brednie pod tytułem: młodzi utalentowani. Ostatni mecz pokazał ile są warci młodzi utalentowani, na których się stawia kolejny mecz z rzędu od początku.
INZAGHI napisał(a):

|
Właśnie te rzeczy, które opisałeś i wiele innych potwierdza że Kuba stworzył w klubie patologię na miarę patologii Sarapaty. Tylko ta patologia jest lepiej ubrana i bardziej majętna. (Buksa, Obidziński, seryjne porażki, manify kopaczy w social mediach, właściciel jako piłkarz i prowokator).
|
OHO rak rozprzestrzenia się coraz bardziej: Błaszczykowski załatwił nam prawdziwego i oddanego Wiślaka jakim jest Buksa :]
INZAGHI napisał(a):

|
Ty dobrze wiesz, że nie o zwalnianie Hyballi tu chodzi tylko o sposób w jaki to robią i o patologię, którą Kuba stworzył w klubie. I o to, że kolejny rok jesteśmy pośmiewiskiem i pozwalamy mediom na bekę. Ileż ....a lat można to znosić?
|
Przypomnij sobie w jakich okolicznościach został wywalony Tim Hall - nie było takiego przypadku w mediach. No, ale łatwiej powiedzieć, że piłkarze to łamadzy i im się nie chce
Oczywiście zatrudnienie Hyballi jak widać było błędem - ale nikt nie spodziewał się, że Helmutowi odwali na taką skalę. To odpowiedź na pytanie dlaczego go zatrudnili skoro wiedzieli, że ma "nietuzinkowy" charakter.
Drozd napisał(a):

Jeżeli kolejnym argumentem za wywaleniem Hyball jest to że Kuby nie wpuszcza to z tragedii przez komedię dochodzimy do farsy...
|
Serek sto razy podkreślał, że nie chodzi o kwestie sportowe czyli min. o ustalanie składu. Dlaczego pomijacie info z pewnego źródła tylko dalej swoje mity piszecie?