|
Mam pomysł na cieszynkę z Piastem:
Kuba nałoży Hybali na głowę wcześniej przygotowany kosz na śmieci, Boguski ściągnie spodnie i kopnie w dupę a Kmiecik będzie się cieszył i bił brawo.
Jest tylko jeden problem - muszą strzelić gola. Ale jak Piast wciśnie już czwórkę to pewnie poluzują szyki w obronie.
Będzie radocha!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.05.2021 o godz. 10:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|