Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2021
Stary 09.05.2021, 09:55
Savik napisał(a):Wyświetl post
Ciagle o jednym, kto tu broni Hyballi? Większość piszę o braku profesjonalizmu i żenujacym sposobie tego zwalniania. O patalogicznej sytuacji z grającym właścicielem. A przylatuje ktoś i cały czas jedno - obrońcy Hyballi. Wiec ja swoje zdanie napisze jasno - po tym co się wydarzyło Hyballa MUSI odejść. To nie zmienia faktu, ze klub jest zle zarządzany, a taka cieszynka jak wczoraj to pajacowanie.


otóż to 1234
Odpowiedz cytując