|
Senior Member
Offline
|
#2021

09.05.2021, 09:55
|
Savik napisał(a): 
|
Ciagle o jednym, kto tu broni Hyballi? Większość piszę o braku profesjonalizmu i żenujacym sposobie tego zwalniania. O patalogicznej sytuacji z grającym właścicielem. A przylatuje ktoś i cały czas jedno - obrońcy Hyballi. Wiec ja swoje zdanie napisze jasno - po tym co się wydarzyło Hyballa MUSI odejść. To nie zmienia faktu, ze klub jest zle zarządzany, a taka cieszynka jak wczoraj to pajacowanie.
|
otóż to 1234
|
|