leszekpw napisał(a):

Grajkowie pokazali, że nikt nie będzie nimi rządził. Zatem żaden zagraniczny zamordysta nie ma tu racji bytu.
Jak mają płacić PMS jak Brosz czy inni, niech już lepiej płacą swojemu Kmiecikowi czy niech ich Boguski prowadzi. Lub Sobol. I tak jedna wielka h... nia będzie i klepanie się po jajkach. Coroczne obawy o spadek.
Niestety zarząd nieudolny, przyzwala na wchodzenie na głowę trenerów przez grajków. Dopóki Blaszczu będzie łączył dwie funkcje, tak będzie.
Moze zabrzmi to brutalnie ale tu chyba tylko spadek dałby jakiś impuls. Smutne ale prawdziwe.
|
Zapytam jeszcze raz. Wiesz o co tak naprawdę poszło czy tylko piszesz bo tak ci się wydaje. Gowno wiesz co tak naprawdę jest powodem, ciekawy jestem. Czy jak wyjdzie że jednak wina leży w 100% po stronie trenera czy będziesz miał odwagę przeprosić.