bódyń napisał(a):

Tylko mysmy szukali tego trenera gdzies w Polsce i wyszedl nam Skowronek. Wisle utrzymal. To sie udalo.
Hyballi tez sie udalo utrzymac pomimo zenujacej koncowki.
Ale czy trzeci raz sie uda? Chyba juz nie.
|
Skoqronek który wcześniej wszędzie miał wyniki co najwyżej przeciętne i wylatywał.To poszukajmy jeszcze raz, ale mądrzej. Może niech szuka ktoś kto się bardziej zna na ludziach? I niech celem nie będzie tylko utrzymanie, ale także stabilizacja i promowanie wychowanków/młodych na sprzedaż.