Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1983
Stary 09.05.2021, 07:49
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Tylko mysmy szukali tego trenera gdzies w Polsce i wyszedl nam Skowronek. Wisle utrzymal. To sie udalo.
Hyballi tez sie udalo utrzymac pomimo zenujacej koncowki.
Ale czy trzeci raz sie uda? Chyba juz nie.
Skoqronek który wcześniej wszędzie miał wyniki co najwyżej przeciętne i wylatywał.To poszukajmy jeszcze raz, ale mądrzej. Może niech szuka ktoś kto się bardziej zna na ludziach? I niech celem nie będzie tylko utrzymanie, ale także stabilizacja i promowanie wychowanków/młodych na sprzedaż.
Odpowiedz cytując