leszekm napisał(a):

|
Jak mają być dobre wyniki jak część zawodników gra przeciw trenerowi.Do tego okazywanie tego w meczu lub w wywiadach nie jest naganne.Młodzi będą wiedzieć że mogą wyrzucić trenera.
|
Czekam kolego na nazwiska. którzy konkretnie (50%) we wczorajszym meczu grali przeciw trenerowi
Jednego juz mamy - Kuba - bo.... bramke strzelił, ale reszta? Wymieniaj!