Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1979
Stary 09.05.2021, 06:50
Tak i jeszcze dogadany jest z Lechem, ze strzeli bramke z wolnego zeby moc zaprezentowac swoja "cieszynke" i dac prztyczka w nos Hyballi. Skad niektorzy biora do lbow takie pomysly?
Odpowiedz cytując