Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.05.2021, 06:17
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Patologia na miarę tej z czasów Sarapaty. Udziały Błaszczykowskiego powinny zostać wykupione przez pozostałych dwóch współwłaścicieli i on powinien być pogoniony. To co się odpierdala to się w głowie nie mieści.

Kmiecik z kolei powinien już dawno siedzieć przy kominku i rozwiązywać krzyżówki. Tu nigdy już chyba nie będzie normalnie. A jak już to bez siedzenia za zasługi w sztabie szkoleniowym i bez piłkarza-współwłaściciela.

Błaszczykowskiemu odjebało pod kopułą srogo. Ale nie, fajny Kubuś jest, taki w koszulce wierności, swój chłop.

Ale temat jest o trenerze, nie bileterze, więc kilka słów o Hyballi. Należy wyczyścić mu kadrę i dać popracować cały kolejny sezon. Nie ma nic do stracenia, trzeba w końcu zachować ciągłość i zaufać wizji. Budować dalej, dokładać kolejne klocki. Wierzę, że trener zostanie. Że nie przyjdziesz Brzęczek. Bo jeśli jednak przyjdzie, to będzie to oznaczało zawłaszczenie Wisły przez emocjonalnie nastawionego współwłaściciela Błaszczykowskiego, o wątpliwej inteligencji, jego brata który o prezesowaniu ma pojęcie jak ja o fizyce kwantowej, i ich wujeczka, kolejnego trenerskiego szarlatana.

....a, co tu się odpierdala....
Tak tak na miarę Sarapaty - bo trenera zwalniają.... wszyscy zdrowi?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując