Konrad. napisał(a):

Wiecie kogo właściciel Legii Mioduski, zrobił prezesem Legii? Samego siebie.
A rodzina Rutkowskich, jakiego prezesa powołała w swoim klubie? Rutkowskich.
Kto był prezesem przez lata w Cracovii? Filipiak.
Itd, itp, to normalna praktyka na całym świecie...
Ale nie, u nas ma być nie zależny prezes, najlepiej po wyższej szkole prezesow....
|
Ok, zgoda normalna praktyka. Natomiast ile znasz klubów w którym czynny piłkarz jest jego współwłaścicielem ? Jest jednocześnie pod trenerem i nad trenerem ?
Nie chodzi tutaj o przypadek Hyballi , ten problem był przy Skowronku , będzie przy nowym trenerze.