|
Po sezonie wywalą szrot, zatrudnia inny, nowy trener max do wiosny. I powtarzamy cykl co sezon chyba, że spadniemy. Lata mijają, a tu dalej żadnego światełka w tunelu. Żadnych podstaw w drużynie, żadnego pewnego punktu, robienie z klubu sanatorium i wakacji dla piłkarskiego odpadku z nadzieją, że któryś z nich kopnie 3x prosto w piłkę. Wraz ze zwolnieniem Hybali powinien polecieć prezes.
|