Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.05.2021, 01:06
czaro napisał(a):Wyświetl post
A co jeśli - wysłuchajcie mnie proszę i uśmiechnijcie się, bo złościć już się pozłościliśmy i kłócić już się pokłóciliśmy - Jakub Błaszczykowski wykonał swój dzisiejszy gest jako piłkarz Wisły, natomiast po sezonie obiektywnie i sprawiedliwie rozliczy trenera Hyballę z pracy jako właściciel Wisły? Nie zdziwiłbym się nawet, gdyby sam siebie upomniał po tym spotkaniu, że tak nie wypada i jednocześnie zapewnił wszystkich o pełnym poparciu dla trenera w zbliżającym się ostatnim meczu sezonu.
Problemem jest to, że Błaszczykowski nigdy nie posiadał ani grama dystansu do siebie. Pod tym względem absolutnie nic się nie zmieniło.
Odpowiedz cytując