czaro napisał(a):

|
My tu gadu gadu, a Wisła się utrzymała.
|
Problem w tym, że my od dawna nic nie robimy sami bo jesteśmy słabi. Utrzymano nas - po dzisiejszym meczu to nie nasza zasługa.
Ferment w zespole śmierdzi na kilometr. Skutki są opłakane a perspektywy poprawy nie widzę. Optymizm mi się skończył już dawno ... wiara po ponad 2 sezonach na wyczerpaniu :( Żal patrzeć ... Sądzę, że wielu z nich Reyman nie uznałby za godnych podania ręki ...