Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1967
Stary 09.05.2021, 00:00
Savik napisał(a):Wyświetl post
Kuba jest bez watpienia Wielkim Piłkarzem i Wiślakiem.
Niestety w roli właściciela idzie mu nienajlepiej i tu jest problem. Układ piłkarz-właściciel jest zły i się nie sprawdza. Królewski się coraz bardziej dystansuje. Jazdzynski w sprawach sportowych milczy. Oby za chwile nie było sytuacji, ze obok brata Prezesa, będzie wujek Trener . I Kuba piłkarz w szatni. Uważasz, ze to będzie gwarantowało dobra i zdrowa atmosferę w szatni?
Przynajmniej Kmiecik będzie wyściskany i będzie mu miło, reszta bez znaczenia
Odpowiedz cytując