Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.05.2021, 23:36
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
. No, na pewno wszystko to jego sprawka. Najgorsze co nas spotkało to Kuba.
Kuba jest bez watpienia Wielkim Piłkarzem i Wiślakiem.
Niestety w roli właściciela idzie mu nienajlepiej i tu jest problem. Układ piłkarz-właściciel jest zły i się nie sprawdza. Królewski się coraz bardziej dystansuje. Jazdzynski w sprawach sportowych milczy. Oby za chwile nie było sytuacji, ze obok brata Prezesa, będzie wujek Trener . I Kuba piłkarz w szatni. Uważasz, ze to będzie gwarantowało dobra i zdrowa atmosferę w szatni?
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując