Konrad. napisał(a):

|
. No, na pewno wszystko to jego sprawka. Najgorsze co nas spotkało to Kuba.
|
Kuba jest bez watpienia Wielkim Piłkarzem i Wiślakiem.
Niestety w roli właściciela idzie mu nienajlepiej i tu jest problem. Układ piłkarz-właściciel jest zły i się nie sprawdza. Królewski się coraz bardziej dystansuje. Jazdzynski w sprawach sportowych milczy. Oby za chwile nie było sytuacji, ze obok brata Prezesa, będzie wujek Trener . I Kuba piłkarz w szatni. Uważasz, ze to będzie gwarantowało dobra i zdrowa atmosferę w szatni?