INZAGHI napisał(a):

|
Dramat. Właściciel klubu by zwolnić trenera, którego zatrudnił inspiruje kopacza Bashę by ten coś skrobał w social mediach, inspiruje kogoś do wywieszania szmat na płotach, robi infantylną cieszynkę po fuksiarskim golu pod murem i pachuwą bramkarza. Kompromituje zasłużony klub. Skompromitował też już siebie doszczętnie. To co wyprawiają właściciele to kompromitacja. Trzeci trener wylatuje z posady w identycznym schemacie. To nie przypadek, to mierność zarządzających. Kuba uratował Wisłę i będzie też tym, który ją spuści do pierwszej ligi. Dzisiejszym zachowaniem ośmieszył wielki, zasłużony klub. Wstyd.
|
Amen...
obraz Wisły w kilku zdaniach.Obraz nędzy i rozpaczy.
Kuba jak cie szanuje ,ratuj to co jeszcze jest do ratowania,bo za chwile nie bedzie juz nawet czego ratować.