Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1962
Stary 08.05.2021, 22:55
Uwielbiam jak gawiedź przypisuje super grę Hybalii w meczu z Pogonią, Piastem czy Jagiellonią, ALE juz za porazki nie chce wziąć odpowiedzialności i gani piłkarzy Jak nie wygraliśmy od 8 spotkań to wina piłkarzy, jak graliśmy jak z nut to zasługa trenera


TAK, mamy słabych piłkarzy, ale skoro zrobili szóstkę ze Stalą czy grali bdb pierwsze 5 meczy po przerwie to być może musi być fachowiec, który do niech dotrze Jak widać Hyballi nie udało się. Można być super taktykiem, super znać się na piłce, ale jak nie złapiesz wspólnego języka z piłkarzami to będzie lipa. Smuda czy Wójcik nie mieli pojęcia, a jak historia pokazała porywali piłkarzy charakterem (pisze o ich początkach, nie końcach kariery).

Odpowiedz cytując