Uwielbiam jak gawiedź przypisuje super grę Hybalii w meczu z Pogonią, Piastem czy Jagiellonią, ALE juz za porazki nie chce wziąć odpowiedzialności i gani piłkarzy

Jak nie wygraliśmy od 8 spotkań to wina piłkarzy, jak graliśmy jak z nut to zasługa trenera
TAK, mamy słabych piłkarzy, ale skoro zrobili szóstkę ze Stalą czy grali bdb pierwsze 5 meczy po przerwie to być może musi być fachowiec, który do niech dotrze

Jak widać Hyballi nie udało się. Można być super taktykiem, super znać się na piłce, ale jak nie złapiesz wspólnego języka z piłkarzami to będzie lipa. Smuda czy Wójcik nie mieli pojęcia, a jak historia pokazała porywali piłkarzy charakterem (pisze o ich początkach, nie końcach kariery).