Harcownik napisał(a):

|
No, jeśli Brzęczek zajmie z Wisłą miejsce to jakie zajmuje w tej chwili Hyballa to tak, spadniemy za rok. Jak będzie bardzo źle to najwyżej spadnie jedno-dwa miejsca niżej niż Niemiec. Bo niżej się nie da. Przypominam że na dziś dzień jesteśmy na normalnym miejscu spadkowym.
|
Mam nadzieje, że zdajesz sobie sprawę, że od przyszłego sezonu w Ekstraklasie będzie grało 18 drużyn, a nie 16? Więc jak Brzęczek zajmie to samo miejsce co Hyballa, okaże się, że taka zmiana to żadna zmiana.