Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#699
Stary 08.05.2021, 22:36
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
No, jeśli Brzęczek zajmie z Wisłą miejsce to jakie zajmuje w tej chwili Hyballa to tak, spadniemy za rok. Jak będzie bardzo źle to najwyżej spadnie jedno-dwa miejsca niżej niż Niemiec. Bo niżej się nie da. Przypominam że na dziś dzień jesteśmy na normalnym miejscu spadkowym.
Mam nadzieje, że zdajesz sobie sprawę, że od przyszłego sezonu w Ekstraklasie będzie grało 18 drużyn, a nie 16? Więc jak Brzęczek zajmie to samo miejsce co Hyballa, okaże się, że taka zmiana to żadna zmiana.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując