Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1960
Stary 08.05.2021, 22:34
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedź jest raczej taka, że może to nie Kuba podejmował decyzje o jego zatrudnieniu. Tak wiem, brzmi absurdalnie ale co raz więcej o tym świadczy.
Masz racje trochę trudno w to uwierzyć patrząc na pozostałych właścicieli.
Jeden z nich „zna się na piłce” bo coś w młodości pokopał. A drugi od stycznia zajmuje się udowadnianiem rzeczy oczywistej… wiesz tak samo dobrze jak ja, ze nikt z nich oprócz Kuby - nie wrzucił by na giełdę nazwiska Hyballi.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując