Savik napisał(a):

|
A Kuba go poznał w jakim kraju? I jeżeli w Niemczech ma taka opinie to co, wszyscy to przed nim zataili? Pare lat tam grał to chyba ma znajomych …
|
Odpowiedź jest raczej taka, że może to nie Kuba podejmował decyzje o jego zatrudnieniu. Tak wiem, brzmi absurdalnie ale co raz więcej o tym świadczy.
I tak Hyballe znają w jego kraju ale nie z prowadzenia seniorskich drużyn. Te prowadził w Holandii, Słowacji czy w Afryce. Widocznie na stare lata staje się co raz gorszy we "współżyciu" zawodowym.