Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1958
Stary 08.05.2021, 22:21
"Gdyby Kuba był trenerem i wlaścicielem" ale nie jest. jest WSPÓŁWŁASCICIELEM a jego władza to 33,33..% o ile sie nie mylę. Inni wspólnicy mogą mieć nieco inne poglądy
Odpowiedz cytując