Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1954
Stary 08.05.2021, 22:13
_Vodka napisał(a):Wyświetl post
I kto ponosi, za to wszystko winę.proszę ja ciebie ? Skowronka zatrudniliśmy z dupy i wyleciał z hukiem. Później przyszedł Hyballa choć każdy wiedział jak sie zachowuje. I teraz my odwalamy taką akcje z tą cieszynką. Do pełni wizerunku brakuje nam tylko słomy w gumofilcach
Oczywiście że winę podejmuje zarząd i rada nadzorcza, ale czy ja w tym poście temu przeczę?

Jagul napisał(a):Wyświetl post
Szkoda że u nas się nikt nie poznał przy jego zatrudnieniu skoro jest takim pajacem.
Pewnie nie jeden się jeszcze nabierze. Pewnie nie w jego kraju, bo tam nie podejmuje się decyzji tak pochopnie jak u nas.
Odpowiedz cytując