_Vodka napisał(a):

|
I kto ponosi, za to wszystko winę.proszę ja ciebie ? Skowronka zatrudniliśmy z dupy i wyleciał z hukiem. Później przyszedł Hyballa choć każdy wiedział jak sie zachowuje. I teraz my odwalamy taką akcje z tą cieszynką. Do pełni wizerunku brakuje nam tylko słomy w gumofilcach
|
Oczywiście że winę podejmuje zarząd i rada nadzorcza, ale czy ja w tym poście temu przeczę?
Jagul napisał(a):

|
Szkoda że u nas się nikt nie poznał przy jego zatrudnieniu skoro jest takim pajacem.
|
Pewnie nie jeden się jeszcze nabierze. Pewnie nie w jego kraju, bo tam nie podejmuje się decyzji tak pochopnie jak u nas.