Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 08.05.2021, 22:00
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
O ile dobrze kojarzę, Medved jest napastnikiem.
Błaszczykowski natomiast prawym pomocnikiem / prawoskrzydłowym.
Wpuszczanie jednego za drugiego jest moim zdaniem nierozsądne.
Za FBF można wpuścić Medveda lub Buksę. Ewentualnie może Boguskiego.
Jakkolwiek rozumiem, że można / warto wpuścić Błaszczykowskiego ze względu na umiejętności, tak gol z wolnego tego nie determinuje.
Parafrazując: zachowanie Błaszczykowskiego po bramce było debilne i działające na szkodę klubu.
Niektórzy koledzy nie rozumieją (to do oponentów), ze Medved najprawdopodobniej po prostu jest w stanie więcej i intensywniej zapierdalać (przepraszam za użycie wulgaryzmu) niż obecnie Kuba. I to główna przyczyna, dla której gra. Nie mam wątpliwości, że gdyby było inaczej, grałby nasz kapitan a nie Słoweniec.
Odpowiedz cytując