Kurz napisał(a):

|
Gdybyś się założył, mógłbyś przegrać. Nie dlatego, że ktoś inny okaże się lepszy, tylko dlatego, że znacząco zmieni się skład, ale to tylko taka dygresja.
|
Zdaję sobie sprawę z nadchodzących zmian kadrowych, jednak biorąc pod uwagę finanse Wisły oraz strukturę pionu sportowego, nie spodziewam się znaczącego skoku jakościowego.