Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#680
Stary 08.05.2021, 21:57
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Gdybyś się założył, mógłbyś przegrać. Nie dlatego, że ktoś inny okaże się lepszy, tylko dlatego, że znacząco zmieni się skład, ale to tylko taka dygresja.
Zdaję sobie sprawę z nadchodzących zmian kadrowych, jednak biorąc pod uwagę finanse Wisły oraz strukturę pionu sportowego, nie spodziewam się znaczącego skoku jakościowego.
Odpowiedz cytując