czaro napisał(a):

Chyba każdy widzi, że klub nie jest dobrze zarządzany. Na forum możemy sobie pokrytykować, bo od tego jest forum, ale proponuję pogodzić się z losem, bo nikt inny do Wisły nie przyjdzie.
A przy tym nie uważam, żeby z trenera Hyballi był taki cud, aby nad nim płakać. Zarząd, a może raczej właściciele, pomylili się nie tylko w układaniu sobie relacji z trenerem, ale także w jego wyborze. Ten gość do nich, do obecnej Wisły nie pasował. A ponieważ jesteśmy skazani na trio, to powinniśmy brać takich, którzy będą mogli w tych warunkach wypracować jak najlepszy wynik, wypromować jak najwięcej młodych, pocieszyć oko kibica raz na kilka spotkań, a nie takich, którzy są obiektywnie najlepsi (jeśli to cokolwiek znaczy) i w lepszych warunkach mogliby osiągnąć więcej.
A że skończy się Brzęczkiem i że trio zalicza błędy to pisałem tu wiele miesięcy temu i byłem tu za to atakowany.
|
Rozumiem, że Twoim zdaniem Brzęczek wypracuje z naszymi kopaczami jak najlepszy wynik?
A możesz oszacować, na które miejsce w tabeli to się będzie przekładało?
Chętnie wrócę do Tego posta po czasie, aby sprawdzić, czy Twoje przewidywania były słuszne.