Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.05.2021, 21:44
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zacytuję tylko jeden wpis:

"SZOKUJACE HIPOTEZA: Traktujesz ludzi jak śmieci = Nikt Cię nie lubi"

Pan Hyballa chciał być większy niż klub to ma. Dwulicowy pozorant.

Nic dziwnego że nawet w 2 Bundeslidze go nie chcą. Wszyscy się na nim poznali w jego kraju. Do TV go wezmą jako showmena bo do tego się nadaje, ale już na pewno nie do zarządzania drużyna.

I szkoda tylko że na drugim planie są jego ostatnio zajebiste wyniki z Wisłą: 8 spotkań 6 porażek i dwa remisy. 3 strzelone bramki, żadnej z gry.
Szkoda że u nas się nikt nie poznał przy jego zatrudnieniu skoro jest takim pajacem.
Odpowiedz cytując