Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1937
Stary 08.05.2021, 21:42
Zacytuję tylko jeden wpis:

"SZOKUJACE HIPOTEZA: Traktujesz ludzi jak śmieci = Nikt Cię nie lubi"

Pan Hyballa chciał być większy niż klub to ma. Dwulicowy pozorant.

Nic dziwnego że nawet w 2 Bundeslidze go nie chcą. Wszyscy się na nim poznali w jego kraju. Do TV go wezmą jako showmena bo do tego się nadaje, ale już na pewno nie do zarządzania drużyna.

I szkoda tylko że na drugim planie są jego ostatnio zajebiste wyniki z Wisłą: 8 spotkań 6 porażek i dwa remisy. 3 strzelone bramki, żadnej z gry.
Odpowiedz cytując