Jagul napisał(a):

|
Dobra dawać tego Brzęczka. Im szybciej go zatrudnimy tym szybciej go wyjebiemy. A przynajmniej go odhaczymy z listy.
|
Nie wyjebiemy. Rodziny się nie rusza. Prędzej spadniemy. I trener sam odejdzie.
Swoją drogą, nie chce mi się wierzyć, że przyjdzie Brzęczek. Przecież to byłoby potwierdzenie wszystkich spekulacji odnośnie Kuby i klubu. Chociaż po dzisiejszym meczu... .... wie...