Wojtas napisał(a):

Bo trio zachowuje sie jak kopciuszek co szuka własciwego bucika.Nic nie pasuje...
Stolar zły,Skowro zły ,Hyballa zły..
|
Stolar za bardzo się spoufalił.
Skowron nie wzbudzał respektu.
Hyballa to wariat.
Niech już biorą Jurka , może jego zaproszą do kółeczka podczas cieszynki.