smolarek999 napisał(a):

|
no ale rok i dwa lata temu byli inni piłkarze i inna sytuacja. To co mamy takiego pecha że do nas zawsze trafiają tacy piłkarze? Cała ESA ma piłkarzy nie pajaców tylko u nas pajace? Poprostu sprawa jest skomplikowania i to wina nie tylko piłkarzy i nie tylko trenera.
|
To prawda. Teraz jest jeszcze gorzej. To równia pochyła. Mamy słabszy skład niż poprzednim sezonie. Kuba jest o rok starszy i nękają go kontuzje. Basha nie zaistniał. Jestem przekonany, ze gdyby nic się miało nie zmienić pod względem personalnym (na szczęście będą jakieś ruchy transferowe i dzięki nim nadzieja), bez względu na to kto byłby trenerem, za rok spadamy.
Trener... Cóż, to tylko kolejny sezon tego samego serialu... Finał jest mniej więcej taki sam od ładnych paru lat. Rozwiązanie identyczne. Nie działa.