Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#659
Stary 08.05.2021, 21:25
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Najpierw wybór trenera WF, bo dobrze gada.
Potem wybór trenera o którym wiadomo, że jest konfliktogenny.
Sprowadzenie, w większości, totalnego szrotu piłkarskiego.
Na koniec żenująca cieszynka, której wymowa jest jednoznaczna. Fajnie chłopaki, że zwalnialiście trenera.
Będzie nam to się czkawką odbijało przez następne lata. Tak jak odbijała się czkawką się uległość Cupiała w sprawie Petrescu.

To po ile karnety w przyszłym sezonie ?
Biorąc pod uwagę super atmosferę wokół klubu - myślę że podwyżka powinna być. I tak zejdą na pniu - nigdy nie wiadomo który mecz piłkarze odpuszczą, trzeba być na wszystkich.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując