Elefant napisał(a):

Najpierw wybór trenera WF, bo dobrze gada.
Potem wybór trenera o którym wiadomo, że jest konfliktogenny.
Sprowadzenie, w większości, totalnego szrotu piłkarskiego.
Na koniec żenująca cieszynka, której wymowa jest jednoznaczna. Fajnie chłopaki, że zwalnialiście trenera.
Będzie nam to się czkawką odbijało przez następne lata. Tak jak odbijała się czkawką się uległość Cupiała w sprawie Petrescu.
To po ile karnety w przyszłym sezonie ?
|
Biorąc pod uwagę super atmosferę wokół klubu - myślę że podwyżka powinna być. I tak zejdą na pniu - nigdy nie wiadomo który mecz piłkarze odpuszczą, trzeba być na wszystkich.